Ukrainischer Verein in Vorarlberg

Ukrainischer Verein in Vorarlberg

 • icon

  DE

 • icon

  UA

ПІДТРИМКА ТВАРИН З УКРАЇНИ
ПРОЕКТ «Я ДЛЯ ТЕБе»

Об'єднання українців у Форарльберзі у співпраці з українськими волонтерами започаткувало проект «Я ДЛЯ ТЕБЕ» для підтримки притулків для тварин в Україні.

Illustration

У зв'язку з повномаштабною війною росії проти України, страждають не тільки люди, але й тварини. Багато тварин загинуло, а ще більше продовжує страждати. Цим тваринам терміново потрібна ваша підтримка. Волонтери, з яким працює наше об'єднання, займаються захистом тварин в Україні вже більше 12 років.

Що є головним пріоритетом сьогодні?

  Боротьба з кліщами та блохами. В Україні кліщі є переносниками таких небезпечних захворювань. Без своєчасної медичної допомоги ці захворювання можуть бути небезпечними для життя собак.
  Вакцинація собак і котів.
  Наші волонтери підтримують постійний зв’язок зі своїми колегами в Україні. У країні, яку постійно трясуть вибухи, тварини щодня потребують термінової медичної допомоги. Ми збираємо кошти на лікування тварин, які постраждали на війні.

Як можна допомогти тваринам в Україні?

  Їжа: Ви можете пожертвувати їжу для тварин. Просто зв’яжіться з нами по телефону або електронною поштою, і один із наших співробітників зустрінеться з вами, щоб забрати корм для тварин. Потім ми відправимо зібрану їжу до притулку для тварин в Україні.
  Фінансова підтримка: Ви також маєте можливість підтримати нас фінансово.
  Стань віртуальним спонсором тварин: Ви можете стати віртуальним спонсором собаки чи кота в Україні.
  Усиновлення: якщо ви хочете забезпечити постійний дім для тварини з України, не соромтеся зателефонувати або написати нам.

ІСТОРІЇ ПОРЯТУНКІВ ТВАРИН

Heading photo

ПЕППІ

Цю незвичайну собаку, дівчинку, жінка знайшла в підвалі. Під час обстрілу Києва перелякане цуценя, яке від страху бігало всюди, впало в підвал багатоповерхового будинку.

Heading photo

ВІШУТКА

Ще одна дуже складна і водночас неймовірна історія собаки.

Ви можете знайти нашу звітність тут:

Щиро запрошуємо підтримати наш проект «Я ДЛЯ ТЕБЕ», щоб разом покращити життя наших маленьких друзів-звіряток.

Ви можете підтримати нас фінансово тут:Ukrainischer Verein in Vorarlberg (ZVR-Zahl: 1783106633)Raiba Bodensee - LeiblachtalIBAN: AT71 3743 1000 1008 9332BIC: RVVGAT2B431Призначення: ICH FÜR DICH

Made with