Ukrainischer Verein in Vorarlberg

Ukrainischer Verein in Vorarlberg

 • icon

  DE

 • icon

  UA


Ukrainischer Verein in Vorarlberg

 • icon

  DE

 • icon

  UA


Ukrainischer Verein in Vorarlberg

 • icon

  DE

 • icon

  UA

Illustration

ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНЦІВ У ФОРАРЛЬБЕРГ

Українське товариство у Форарльберзі, засноване українцями

Українське товариство у Форарльберзі - Гуманітарна допомога та підтримка всіх українців було створено для підтримки українців, які постраждали від повномаштабної війни Росії проти України. Війна, яка змусила мільйони українців покинути свої домівки, рятуючи життя своє та своїх дітей. Війна, яка назавжди змінила наші життя.

 • Більше

  Як наголошує засновниця асоціації Юлія Заяць, зараз, як ніколи, ми відчуваємо наскільки важливим є поняття "соціальної відповідальності". Співпраця з Україною сьогодні – це не просто підтримка, а інвестиція в безпеку завтрашнього дня.Ми всі в однаковій ситуації, і вкрай важливо взяти на себе соціальну відповідальність - як з боку компаній, так і з боку окремих фізичних осіб. ВІдповідальність - це вчинки, це дія. Приєднуйтесь до наших проектів. Ми щиро запрошуємо компанії приєднатися до нас і працювати разом, щоб будувати майбутнє. Майбутнє, в якому права людини мають визначальне значення, майбутнє - де поняття "свобода" це не просто слово, це сенс, без якого життя втрачає зміст. Будуємо майбутнє разом!
  Що ми робимо:

  - Ми збираємо пожертви та підтримуємо проекти для відновлення України– Ми підтримуємо притулки для тварин в Україні– Організовуємо виставки та проводимо різноманітні спортивні та культурні заходи– Ми підтримуємо біженців
  Чому варто обрати нас?
  Засновники нашої організації – українці, ми тісно співпрацюємо як з українською громадою в Австрії, так і з людьми в Україні. Наша підтримка є цілеспрямованою, а результати помітні. Ви можете перевірити це самостійно.


  Приєднайся до нас! Давайте разом зробимо світ кращим.

Тобі не потрібно бути українцем, щоб підтримувати Україну. Достатньо бути просто людиною.

Нобелівська лауреатка Олександра Матвійчук

Преса про нас

Преса про нас

Документальний фільм у Шпільбодені показує перші 20 днів у Маріуполі: «Війна не закінчилася»

VNMade with