Ukrainischer Verein in Vorarlberg

Ukrainischer Verein in Vorarlberg

  • icon

    DE

  • icon

    UA

20 днів у Маріуполі, 6.03.2024, 8th HUMAN VISION film festival

Запрошуємо всіх вас на перегляд фільму. Фільм не залишить нікого байдужим. Фільм про боротьбу, про силу, фільм про нестерпний біль та відчай. Фільм про військові злочини росіі проти цивільного населення. Фільм, що шокує. Фільм, від якого боляче. Фльм, що змушує нас до дій. Фільм, що відкриє кожному очі. Відкриє кожному очі на те, що діяти ми мусимо вже сьогодні. Діяти, щоб захистити наше майбутнє. Діяти, щоб захистити майбутнє наших дітей. Діяти, щоб нашим дітям не довелось віддавати своє життя за такі речі, як свобода та право на життя. Діяти, щоб підтримати тих, хто віддає своє життя за нашу з вами свободу та демократію вже сьогодні. Після показу фільму відбудеться важлива розмова про права людини. Приходьте та станьте частиною змін!

Illustration

 20 днів у Маріуполі
Журналісти Associated Press зафіксували облогу українського портового міста Маріуполь у захоплюючій та гострій розповіді. Як останні міжнародні репортери на місці, вони свідки руйнівних наслідків російського вторгнення. Їх невтомне намагання зафіксувати жахіття війни позначене постійною небезпекою: бомбардування, братські могили, напад на госпіталь. Незважаючи на брак ресурсів і постійну загрозу з боку російських військ, вони несуть світові глибоке уявлення про страждання цивільного населення і таким чином фіксують важливі моменти історії. Їх творчість, яка справила значний вплив на світове сприйняття війни, розкриває мужню та рішучу сторону журналістики в зонах конфлікту.
Після фільму йде розмова з Jutta Sommerbauer (журналісткою, експертом з України), Franz-Josef Berger (експертом з гуманітарної допомоги) та Yuliia Zaitas (головою Української асоціації у Форарльберзі) про безпосередній людський досвід війни та довгий -термінові наслідки конфлікту для регіону та Європи, а також особливі виклики для журналістів під час війни. Одна з них зосереджена на питанні про вплив конфлікту на екологію, соціальну та економічну.
Модерує Alicia Allgäuer (Міжнародне співробітництво – Volkshilfe Австрія).
У співпраці з Caritas Flüchtlingshilfe, Fachhochschule Vorarlberg – Studiengang Soziale Arbeit, Ukrainischer Verein in Vorarlberg & Vindex – Schutz und Asyl.

Made with